„Po godzinach” Motorsport Capsule – profesjonalny symulator

W każdym z nas drzemie kierowca sportowy. Niestety nasz tryb życia nie pozwala na przygotowanie samochodu sportowego, a tym bardziej na jego wykorzystanie. Dla takich jak my oraz profesjonalnych kierowców, którzy w bezpiecznych warunkach chcą doskonalić swoją „linię” powstało genialne miejsce. Tydzień temu odwiedziliśmy naszych Przyjaciół w Konstancinie i przetestowaliśmy nowy profesjonalny symulator wyścigów. Motorsport Capsule daje poczuć wszystkie aspekty ścigania. Temperatura ogumienia, ilość paliwa w baku, uszkodzenia auta – to wszystko ma wpływ na prowadzenie. Po godzinnej sesji ręce ze zmęczenia same opadają. Symulator rajdów pozwala na ściganie także Citroenami :) Polecamy !!!! http://www.mcapsule.pl/

Motorsport Capsule

Kilka informacji ze strony :

Pierwszy i jedyny tego typu symulator w Polsce, który posiada zakrzywiony ekran o kącie 180 stopni, a także bardzo zaawansowane komponenty odwzorowujące zachowanie wyczynowych sportowych samochodów i bolidów, począwszy od zawieszenia, aż po wyczynowe pedały, skrzynię biegów, czy hydrauliczny hamulec ręczny. Futurystyczy design symulatora przypomina specjalną kapsułę, która zapewnia nie tylko realistyczne doznania, ale jest także bardzo ergonomiczna.
Symulator pozwala na trening w kilkudziesięciu różnych autach. Do dyspozycji naszych klientów są auta zarówno wyścigowe jak i rajdowe. Fani rajdów samochodowych mogą spróbować swoich sił w takich kultowych autach jak Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer, B Grupowe Audi Quattro, czy kultowe Peugeot 306 Maxi, a także najnowsze konstrukcje takie jak: Ford Fiesta R5, czy VW Polo WRC. Miłoścnicy torów wyścigowych mogą zasiąść za sterami różnych formuł, a także takich aut jak Nissan GTR, Mercedes SLS, czy Audi R8. Lista aut jest oczywiście dużo dłuższa, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Dysponujemy większością najsłynniejszych torów wyścigowych takich jak: Silverstone, Monza, Interlagos, czy Nurburgring, a także kultowymi odcinkami specjalnymi znanymi z WRC. Symulator pozwala sprawdzić się w różnych warunkach pogodowych, na różnych nawierzchniach. Dzięki opcji wyścigów górskich istnieje możliwość pokonania słynnej trasy Pikes Peak, a w trybie Rallycross możemy pojeździć np. na norweskim torze Hell.
Naszą misją jest pokazać Ci fascynujący świat motorsportu i pomóc w doskonaleniu umiejętności za kierownicą. Oczekuj doskonałej rozrywki i skuteczniejszej techniki jazdy. Dla osób z zacięciem sportowym zapewniamy profesjonalny trening od podstaw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sportach motorowych  na poziomie imprez amatorskich, a także Mistrzostw Polski i Europy.