Katalog Ofert Na Każdy Sezon – Wiosna 2017

Już jest ! Nasza super oferta okres wiosna 2017. Sprawdź naszą bogatą ofertę produktów i usług w super cenach. Specjalne rabaty obejmują części oryginalne jak i gamę eurorepair, a są to między innymi felgi aluminiowe, opony, akcesoria, tarcze i klocki hamulcowe, wycieraczki, olej silnikowy wraz z filtrem i wiele więcej. Szczegóły poniżej lub pod nr telefonu naszego Doradcy 22 751 22 43

Citroen C-Aircross Concept – Czy to zapowiada nową odmianę C3 ?

Citroen opublikował zdjęcia koncepcyjnego modelu C-Aircross. Możliwe, że jest to wstęp do wprowadzenia nowej odmiany Citroena C3. Z pewnością w tym roku się o tym przekonamy !

 

Citroen C3 Aircross Concept Warszawa Łomianki Włodarski (1) Citroen C3 Aircross Concept Warszawa Łomianki Włodarski (2) Citroen C3 Aircross Concept Warszawa Łomianki Włodarski (3) Citroen C3 Aircross Concept Warszawa Łomianki Włodarski (4) Citroen C3 Aircross Concept Warszawa Łomianki Włodarski (5) Citroen C3 Aircross Concept Warszawa Łomianki Włodarski (6) Citroen C3 Aircross Concept Warszawa Łomianki Włodarski (7)

Citroen C6 reklama 2017 (Chiny)

Jako ciekawostkę udostępniamy reklamy 2017 modelu C6 na rynek Chin.

Przeszkolony personel to podstawa !

Dokumentacja techniczna oraz specjalistyczne narzędzia nie zapewnią najlepszej obsługi bez odpowiednich ludzi. Każdego miesiąca nasz personel podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia producenta, ćwiczenia oraz lekcje on-line. Wszystkie aktualizacje, nowe modele są przedmiotem spotkań wewnętrznych, prowadzonych przez Eksperta Technicznego Citroen. To dzięki tym systematycznym działaniom rozwiązujemy wszystkie problemy naszych Klientów.

Diag Box Serwis Citroen Peugeot Warszawa Łomianki Włodarski Tecjnic

Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu Citroen w Łomiankach koło Warszawy. Telefon kontaktowy 22 751 22 43. Umożliwiamy także zapisane się na wizytę on-line pod adresem UMÓW WIZYTĘ

3..2..1.. Monte Carlo

Już odliczamy do pierwszego startu nowego Citroena C3 WRC w pierwszej eliminacji WRC 2017

Zawodnicy zmierzą się na trasach legendarnego rajdu Monte Carlo.

Citroen Warszawa Włodarski Technic Łomianki Citroen Warszawa Łomianki Włodarski Technic

Katalog Ofert Na Każdy Sezon – Zima 2016/2017

Z lekkim opóźnieniem, ale za to z super obniżkami prezentujemy Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016/2017. Mamy dla Was rabaty na żarówki, akumulatory, usługi serwisowe i wiele więcej !

Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą pod nr telefonu 22 751 22 43

Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (1) Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (2) Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (3) Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (4) Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (5) Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (6) Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (7) Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (8) Citroen Warszawa Katalog Ofert Na Każdy Sezon Zima 2016 2017 Włodarski Technic (9)

„Po godzinach” Motorsport Capsule – profesjonalny symulator

W każdym z nas drzemie kierowca sportowy. Niestety nasz tryb życia nie pozwala na przygotowanie samochodu sportowego, a tym bardziej na jego wykorzystanie. Dla takich jak my oraz profesjonalnych kierowców, którzy w bezpiecznych warunkach chcą doskonalić swoją „linię” powstało genialne miejsce. Tydzień temu odwiedziliśmy naszych Przyjaciół w Konstancinie i przetestowaliśmy nowy profesjonalny symulator wyścigów. Motorsport Capsule daje poczuć wszystkie aspekty ścigania. Temperatura ogumienia, ilość paliwa w baku, uszkodzenia auta – to wszystko ma wpływ na prowadzenie. Po godzinnej sesji ręce ze zmęczenia same opadają. Symulator rajdów pozwala na ściganie także Citroenami :) Polecamy !!!! http://www.mcapsule.pl/

Motorsport Capsule

Kilka informacji ze strony :

Pierwszy i jedyny tego typu symulator w Polsce, który posiada zakrzywiony ekran o kącie 180 stopni, a także bardzo zaawansowane komponenty odwzorowujące zachowanie wyczynowych sportowych samochodów i bolidów, począwszy od zawieszenia, aż po wyczynowe pedały, skrzynię biegów, czy hydrauliczny hamulec ręczny. Futurystyczy design symulatora przypomina specjalną kapsułę, która zapewnia nie tylko realistyczne doznania, ale jest także bardzo ergonomiczna.
Symulator pozwala na trening w kilkudziesięciu różnych autach. Do dyspozycji naszych klientów są auta zarówno wyścigowe jak i rajdowe. Fani rajdów samochodowych mogą spróbować swoich sił w takich kultowych autach jak Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer, B Grupowe Audi Quattro, czy kultowe Peugeot 306 Maxi, a także najnowsze konstrukcje takie jak: Ford Fiesta R5, czy VW Polo WRC. Miłoścnicy torów wyścigowych mogą zasiąść za sterami różnych formuł, a także takich aut jak Nissan GTR, Mercedes SLS, czy Audi R8. Lista aut jest oczywiście dużo dłuższa, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Dysponujemy większością najsłynniejszych torów wyścigowych takich jak: Silverstone, Monza, Interlagos, czy Nurburgring, a także kultowymi odcinkami specjalnymi znanymi z WRC. Symulator pozwala sprawdzić się w różnych warunkach pogodowych, na różnych nawierzchniach. Dzięki opcji wyścigów górskich istnieje możliwość pokonania słynnej trasy Pikes Peak, a w trybie Rallycross możemy pojeździć np. na norweskim torze Hell.
Naszą misją jest pokazać Ci fascynujący świat motorsportu i pomóc w doskonaleniu umiejętności za kierownicą. Oczekuj doskonałej rozrywki i skuteczniejszej techniki jazdy. Dla osób z zacięciem sportowym zapewniamy profesjonalny trening od podstaw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sportach motorowych  na poziomie imprez amatorskich, a także Mistrzostw Polski i Europy.

Citroen Assistane XL – Pewna Pomoc

Ramka Lato Citroen 2016

Nie ma problemów, których nie da się rozwiązać z Citroenem !

Na wszelki wypadek warto zapisać numer telefonu do Citroen Assistance XL, które jest bezpłatne przez 8 lat od daty zakupu auta.

Możesz liczyć na pomoc w razie wypadku, awarii, braku paliwa, przebicia opony, zgubienia lub kradzieży kluczyków.

tel +48 664 12 07 07  lub 800 12 07 07

 

Dodatkowe Kontrakty Citroena !

kontrakty-obslugowo-serwisowe-aso-serwis-citroen-warszawa-lomianki

 

Wybierz kontrakt na miarę potrzeb !


CITROËN ESSENTIALDRIVE – Skorzystaj z bezpłatnej naprawy samochodu w przypadku awarii i świadczeń assistance.

 • Możliwość zapewnienia dodatkowej opieki na okres aż do 7 lat
 • Naprawa samochodu w przypadku usterki lub awarii, bez ponoszenia dodatkowych kosztów za części zamienne i robociznę
 • Użycie do napraw wyłącznie oryginalnych części zamiennych
 • Assistance 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w Polsce i całej Europie
 • Kompletna opieka nad pasażerami od momentu unieruchomienia pojazdu w przypadku incydentu objętego kontraktem i na czas jego trwania

__________________________________________

CITROËN REALDRIVE – Dodatkowo skorzystaj z pakietu operacji związanych z przeglądem samochodu.

 • Możliwość zapewnienia dodatkowej opieki na okres aż do 7 lat
 • Naprawa samochodu w przypadku usterki lub awarii, bez ponoszenia dodatkowych kosztów za części zamienne i robociznę
 • Zastosowanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych i olejów homologowanych przez producenta
 • Assistance 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w Polsce i całej Europie
 • Kompletna opieka nad pasażerami od momentu unieruchomienia pojazdu w przypadku incydentu objętego kontraktem i na czas jego trwania

Plus

 • Bezpłatna realizacja przeglądów okresowych zgodnie z zaleceniami producenta.

__________________________________________

CITROËN FREEDRIVE PLUS – Citroën proponuje wyjątkowe usługi, które zapewnią kontrolę nad budżetem.

 • Możliwość zapewnienia dodatkowej opieki na okres aż do 7 lat
 • Naprawa samochodu w przypadku usterki lub awarii, bez ponoszenia dodatkowych kosztów za części zamienne i robociznę
 • Zastosowanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych i olejów homologowanych przez producenta
 • Assistance 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w Polsce i całej Europie
 • Kompletna opieka nad pasażerami od momentu unieruchomienia pojazdu w przypadku incydentu objętego kontraktem i na czas jego trwania

Plus

 • Bezpłatna realizacja przeglądów okresowych zgodnie z zaleceniami producenta

Plus

 • Wymiana części ulegających zużyciu z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych
 • Na czas przeglądu samochód zastępczy
 • Rozszerzenie Citroën Assistance (m.in.: pomoc w przypadku sprowadzenia samochodu do kraju, przebicia opony, rozładowania akumulatora, zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków, zatankowania złego paliwa i inne)
 • Mycie samochodu wewnątrz i zewnątrz po każdym przeglądzie.

KONFIGURATOR KONTRAKTÓW CITROEN

Aby zakupić kontrakt zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Warszawskiej 34 w Łomiankach !

HOTEL DLA KÓŁ / WYMIANA OPON NA ZIMOWE

Citroen_Ramka JESIEN 2016 GIT

Nie masz miejsca ? Nie masz odpowiednich warunków ? Zostaw swoje opony w naszym magazynie. Przez sezon zimowy będą przechowywane w suchym, wentylowanym pomieszczeniu tak, aby na lato były jak najlepszej formie :)

Szczegóły oferty „Hotel dla opon i kół” dostępne u naszego Doradcy Technicznego pod nr telefonu

22 751 22 43  /  22 751 16 38

Zapraszamy !